
Мультиметр HoldPeak HP-870P кліщі струмовимірювальні цифрові (TrueRMS 6000 відліків 1000A 1000В AC/DC 1000°C 10МГц)
3 190 ₴
- В наявності
- Код: HP-870P
HoldPeak HP-870P — професійний цифровий вимірювальний прилад, що поєднує функції струмовимірювальних кліщів, цифрового вольтметра та аналізатора потужності. Пристрій дозволяє вимірювати струм, напругу, частоту, а також ключові параметри електричної енергії (активну, реактивну та повну потужність, коефіцієнт потужності), що робить його універсальним інструментом для енергетики, промисловості та сервісних робіт.
Функціональні можливості- Вимірювання сили струму AC/DC (до 1000A)
- Вимірювання напруги AC/DC (до 1000 В)
- Вимірювання активної, реактивної та повної потужності
- Вимірювання коефіцієнта потужності (PF)
- Вимірювання активної енергії
- Вимірювання температури за допомогою термопари
- Вимірювання частоти та шпаруватості сигналу
Особливості
- Технологія зчитування даних АЦП TrueRMS з роздільною здатністю 6 000 відліків
- Підтримка широкого діапазону вимірювань
- Автоматичний і ручний вибір діапазонів вимірювань
- Цифровий дисплей із великими цифрами та підсвіткою
- Функція фіксації даних ("Data Hold") для фіксації результатів вимірювання
- Функції фіксації мінімальних/ максимальних значень
- Автоматичне вимкнення для економії енергії
- Ергономічна форма, міцний корпус та легка вага приладу
Мультиметри серії HoldPeak HP-870 належать до професійного сегмента контрольно-вимірювальних приладів. Маючи високу точність, широкий діапазон та типи вимірювальних величин, а також надійність і низьке електроспоживання, цей пристрій ідеально підходить для використання в професійній діяльності.
Використання струмовимірювальних кліщів для зняття показань величини сили струму дає змогу безпечно фіксувати значення струмів у сотні ампер, позбавляючи потреби у вимкненні навантаження і розриві ланцюга, що економить час і усуває ризик пошкодження обладнання та ураження електричним струмом.
Функціонал пристрою розширений додатковими функціями вимірювання споживаної енергії (активної / реактивної / повної) та вимірювання коефіцієнта потужності, що стане у нагоді при обслуговуванні електроустановок, діагностики промислового обладнання, контролю енергоспоживання на підприємствах, пуско-налагоджувальних робіт у енергетиці, навчальних та лабораторних завдань.
Відстань у 45 мм між кінцями щелеп у розімкнутому вигляді дасть змогу вимірювати навантаження на дротах великого перерізу.
Технологія зчитування даних АЦП TrueRMS забезпечує точніші показники середньоквадратичних значень напруги та струму (особливо в мережах змінного струму з великою кількістю індуктивного навантаження).
Функції фіксації даних, вимірювання мінімальних/максимальних значень дають змогу спростити вимірювання у важкодоступних місцях і у випадках порівняння значень у розрізі часового проміжку.
У комплекті пара щупів із приємними на дотик ручками, м'якими дротами та подовженими наконечниками типу "голка". Довжина щупів становить 1 метр.
Також пристрій постачається з комплектним виносним датчиком температури (термопарою) у герметичному виконанні зі зручним розтягувальним кабелем (за типом кабелю від телефонної трубки).
Комплектна сумка для зберігання і транспортування захистить прилад від забруднень, зносу корпусу як самого пристрою, так і комплектуючих, а також дасть змогу зберегти комплектність у разі частих транспортувань між об'єктами.
Живиться прилад від елемента живлення 9В 6F22/6LR61 («Крона»)
Вся продукція HoldPeak складається з якісної компонентної бази та за належного використання з дотриманням інструкції має довгий термін експлуатації
На товар надається гарантія 12 місяців
Комплектація
- цифровий мультиметр-кліщі струмовимірювальні HoldPeak HP-870P;
- пара щупів (червоний + чорний);
- термодатчик (термопара К-типу) у герметичному виконанні;
- сумка для зберігання і транспортування;
- фірмова картонна коробка;
- інструкція користувача (оригінал + українською);
- гарантійний талон
Характеристики
Модель: HP-870P
Вибір режимів роботи: ручний (поворотний перемикач, кнопка «SELECT»)
Вибір діапазону вимірювань: автоматичний/ручний
Метод вимірювання TrueRMS: так
Тип дисплея: РК цифровий дисплей
Розрядність дисплея: 4 (8888)
Кількість відрахунків: 6000
Підсвітка дисплея: є
Максимальний діаметр жили: 45мм
Основні функції:
- вимірювання сили струму AC/DC;
- вимірювання напруги AC/DC;
- вимірювання потужності;
- вимірювання коефіцієнта потужності;
- вимірювання температури (термопара);
- вимірювання частоти та шпаруватості сигналу
Діапазони вимірів:
- значення сили струму:
- AC: 600А / 1000 А;
- DC: 600А / 1000 А;
- напруги:
- AC: 600 мВ / 6В / 60В / 600В / 750В;
- DC: 600 мВ / 6В / 60В / 600В / 1000В;
- температури: -20 °C — 1000 °C (-4 °F ~ 1832 °F);
- частоти: 9.99 Гц / 99.99 Гц / 999.9 Гц / 9.999 кГц / 99.99 кГц / 999.9 кГц / 9.999MHz;
- коеф. заповнення: 0,1% ~ 99,9%
Додаткові функції:
- функція фіксації даних DATA HOLD;
- режим фіксації мінімальних/максимальних значень;
- індикатор перевищення діапазону;
- автоматичне відображення негативної полярності;
- індикатор низького заряду батареї;
- функція автоматичного вимкнення
Живлення: 1 х батарейка 9В 6F22/6LR61 («Крона»)
Робоча температура: від 0 °C до 40 °C (відносна вологість <85%)
Температура зберігання: від -10 °C до 50 °C (відносна вологість <85%)
Розміри пристрою (Д х Ш х В), мм: 225 x 97 x 40
Розміри паковання (В х Ш х Г), мм: 255 х 125 х 60
Вага пристрою: 300 г
Вага в упаковці: 550 г
Зверніть увагу! Фактичні габаритні розміри, вага та зовнішній вигляд як самого пристрою з комплектуючими, так і пакування можуть несуттєво відрізнятися від зазначених в описі та в інфографіці, не впливаючи на функціональні можливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HoldPeak |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | DC/AC |
| Загальні | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 225 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Напруга | 9 В |
| Ширина | 97 мм |
| Монітор | |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Монітор | РК |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.6 |
| Висота в упаковці (см) | 22.8 |
| Глибина в упаковці (см) | 6.5 |
| Номінальна напруга, В | 1000 |
| Розміри | 225 x 97 x 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина в упаковці (см) | 13.3 |
- Ціна: 3 190 ₴





