
Павербанк ESSAGER F2014 зовнішній акумулятор з швидкою зарядкою 65W (LED-дисплей 20000 mAh 74Wh USB Type-A Type-C чорний корпус)
2 200 ₴
- В наявності
- Код: EDY65-LD01-Z
Зовнішній акумулятор (павербанк) Essager F2014 із підтримкою технології швидкої зарядки PD 65W — Ваш надійний помічник під час відключень світла та в подорожах!
Оснащений літій-полімерним елементом ємністю 20000 мА·год, він забезпечує автономність інших пристроїв як то мобільні телефони, планшети, навушники, ЛЕД-світильники та навіть ноутбуки протягом тривалого часу та допоможе залишатися на зв'язку під час довготривалих відключень. Має захист від перегріву та перевантажень, LED-дисплей для контролю рівня заряду та стильний компактний корпус.
Особливості:
-
Висока вихідна потужність зарядки (до 65W)
-
Висока ємність (20 000мАг*)
-
Великий запас енергії (74 Вт/г*)
-
Підтримка безлічі протоколів швидкої зарядки
-
Одночасна зарядка кількох пристроїв
-
Наскрізна зарядка
-
LED-дисплей з індикацією поточного рівня заряду
-
Захист від короткого замикання, перенапруги та перегріву
-
Компактний дизайн для щоденного використання та подорожей.
Завдяки поєднанню великої ємності вбудованих літій-іонних акумуляторів та якісному розумному контролеру керування зарядкою, даний павербанк має високу продуктивність як під час заряджання самого пристрою так і під час заряджання підключених до нього гаджетів, що робить даний пристрій повноцінною портативною зарядною станцією.
Підтримка всіх найрозповсюдженіших протоколів швидкої зарядки (PowerDelivery 2.0/3.0 + PPS, QualComm 2.0-4.0, AFC, SFC/FCP) забезпечує сумісність з величезною кількістю пристроїв, дозволяє підбирати оптимальні режими зарядки для подовження терміну служби акумуляторів.
Двонаправлений сучасний роз'єм Type-C дозволяє заряджати як сам павербанк так і підключені до нього пристрої (за умови підтримки ними стандарту) на максимальній потужності до 65Вт. За рахунок цього середній час зарядки павербанку з 0 до 100% становить приблизно півтори години**, при цьому сам пристрій здатен зарядити середньостатистичний смартфон з 0 до 100% в середньому за півгодини**.
Висока вихідна потужність також дозволить заряджати навіть сучасні ноутбуки, що обладнані роз'ємом Type-C та підтримують заряджання через даний роз'єм.
Пристрій підтримує режим наскрізної зарядки (одночасне заряджання павербанку та підключених до нього пристроїв), що дозволяє використовувати його в якості джерела безперебійного живлення (для роутерів, комутаторів та ін.).
Даний павербанк також можна використовувати для одночасного заряджання до двох пристроїв, що дозволяє позбавитися вибору: зарядити краще смартфон чи планшет?
LED-дисплей з індикацією поточного рівня заряду з точністю до 1% дозволить відключенням зненацька перервати Ваші плани.
Вищевказані переваги даного пристрою дозволяють з легкістю організувати свою роботу чи дозвілля навіть в умовах повного блекауту на довгий проміжок часу, або у випадках, якщо Ваш графік відключень такий, що за добу ви бачите світло переважно лише те, що випромінює сонце.
Невеликі розміри та вага пристрою дозволяють брати його з собою у похідний рюкзак, жіночу сумочку і навіть у кишеню, та залишатися на зв'язку. Будь-де. Будь-коли. Незважаючи на обставини
На товар надається гарантія 3 місяці
Характеристики:
-
Модель: F2014
-
Ємність: 20000 мА·год*
-
Запас енергії: 74 Вт·год*
-
Вихідна потужність: до 65Вт
-
ККД перетворення: ~85-90%
-
Порти:
-
USB Type-C (вхід/вихід) - до 65Вт
-
USB-A (вихід) - до 18Вт
-
-
Підтримка швидкої зарядки: так
-
Протоколи швидкої зарядки:
-
Power Delivery: 2.0, 3.0 + PPS;
-
Quick Charge: 2.0, 3.0, 4.0;
-
AFC;
-
SCP/FCP
-
-
Індикація: LED-дисплей рівня заряду
-
Тип акумулятора: літій-полімерний
-
Сумісність: смартфони, планшети, ноутбуки, інші USB-пристрої
-
Матеріал корпусу: ABS-пластик
-
Колір: чорний
-
Розміри: 99.7 x 63.2 x 31.7 мм
-
Вага: 330г
-
Гарантія: 3 міс.
Комплектація:
-
Павербанк Essager F2014
-
Кабель USB Type-A (m) -> Type-C (m)
-
Фірмова упаковка
-
Інструкція користувача
-
Гарантійний талон
* Величини ємності та запасу енергії вказані саме для вбудованого акумулятору. Реальні вихідні величини будуть меньші в середньому на відсоток ККД, що вказаний в характеристиках. Пов'язано це з втратами на роботу електроніки всередині як самого павербанку, так і заряджаємих пристроїв, а також на нагрів в результаті заряджання (в тому числі в кабелі)
** Наведені дані вказані розрахункові для ідеальних умов (температури, стан роз'ємів та акумуляторів, якість кабелю) з мінімальними втратами енергії та нагріву на всіх дільницях ланцюга заряджання. Реальні ж результати будуть відрізнятися від вказаних. Інформація лише для ознайомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідний струм | 3250 мА |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, Наскрізна зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 32 мм |
| Вага | 330 г |
- Ціна: 2 200 ₴




