
Павербанк ESSAGER ES-D016 зовнішній акумулятор зі швидким заряджанням 22.5W (LED-дисплей 10000mAh 74Wh вбудовані кабелі чорний корпус)
1 790 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 червня 2026Essager ES-D016 — універсальний павербанк із ємністю 20000 мА·год та підтримкою швидкої зарядки до 22.5W. Оснащений інтелектуальним контролером, який забезпечує стабільну роботу та захист від перевантаження. Має цифровий LED-дисплей для точного відображення рівня заряду. Завдяки компактному корпусу та багатопортовій конфігурації, пристрій стане надійним джерелом енергії для смартфонів, планшетів, навушників, Bluetooth-колонок та інших гаджетів
Особливості:
-
Підтримка швидкої зарядки (до 22.5W)
-
Висока ємність (10 000 / 20 000 мА/г*)
-
Великий запас енергії (37 / 74 Вт/г*)
-
Підтримка великої кількості протоколів швидкої зарядки
-
Одночасна зарядка кількох пристроїв
-
Наскрізна зарядка (можливість заряджати павербанк і гаджети одночасно)
-
LED-дисплей з індикацією поточного рівня заряду, напруги та потужності
-
Захист від короткого замикання, перенапруги та перегріву
-
Компактний дизайн для щоденного використання та подорожей.
Завдяки поєднанню великої ємності вбудованих літій-іонних акумуляторів та якісному розумному контролеру керування зарядкою, даний павербанк має високу продуктивність як під час заряджання самого пристрою так і під час заряджання підключених до нього гаджетів.
Підтримка всіх найрозповсюдженіших протоколів швидкої зарядки (PowerDelivery 2.0/3.0 + PPS, QualComm 2.0-4.0, AFC, SFC/FCP) забезпечує сумісність з величезною кількістю пристроїв, дозволяє підбирати оптимальні режими зарядки для подовження терміну служби акумуляторів.
Пристрій підтримує режим наскрізної зарядки (одночасне заряджання павербанку та підключених до нього пристроїв), що дозволяє використовувати його в якості джерела безперебійного живлення (для роутерів, комутаторів та ін.).
Вбудований двонаправлений сучасний роз'єм USB Type-C може використовуватися як для заряджання самого павербанку (працюватиме як "вхід"), так і для заряджання підключених пристроїв (в режимі "вихід"). Це дозволить використовувати один універсальний зарядний кабель USB Type-C - Type-C і не возитися с кабелями.
Окрім того пристрій має для сумісності вхідний роз'єм MicroUSB та вихідний роз'єм USB Type-A, що робить його універсальним зарядним пристроєм.
Прилад має також 2 вбудованих кабелі з роз'ємами Type-C та Lightning (роз'єм iPhone), що може стати в нагоді при подорожах.
Поєднання кількості вихідних роз'ємів та вбудованих кабелів дає змогу використовувати цей павербанк для одночасного заряджання до чотирьох пристроїв, що дозволяє позбавитися вибору: зарядити краще смартфон, планшет чи Bluetoth-колонку.
LED-дисплей з індикацією поточного рівня заряду з точністю до 1% дозволить відключенням зненацька перервати Ваші плани. До того ж окрім рівня заряду відображається також поточна напруга та потужність для повного контролю за станом заряджання.
На товар надається гарантія 3 місяці
Характеристики:
-
Модель: ES-D016
-
Ємність: 10000 / 20000 мА/год**
-
Запас енергії: 37 / 74 Вт/год**
-
Вихідна потужність: до 22.5Вт
-
ККД перетворення: ~80-85%
-
Порти:
-
USB Type-C (вхід: до 18Вт, вихід: до 20Вт)
-
USB-A (вихід): до 22.5Вт
-
MicroUSB (вхід): до 18Вт
-
-
Вбудовані кабелі з роз'ємами:
-
Type-C: до 22.5Вт
-
Lightning: до 10Вт
-
-
Підтримка швидкої зарядки: так
-
Протоколи швидкої зарядки:
-
Power Delivery: 2.0, 3.0 + PPS;
-
Quick Charge: 2.0, 3.0, 4.0;
-
AFC;
-
SCP/FCP
-
-
Індикація: LED-дисплей рівня заряду, напруги, потужності
-
Тип акумулятора: літій-полімерний
-
Сумісність: смартфони, планшети, інші USB-пристрої
-
Матеріал корпусу: ABS-пластик
-
Колір: чорний / білий
-
Розміри: 150 x 66 x 19 / 150 x 66 x 30 мм**
-
Вага: 232 / 408 г**
-
Гарантія: 3 міс.
Комплектація:
-
Павербанк Essager ES-D016
-
Кабель USB Type-A (m) -> Type-C (m)
-
Фірмова упаковка
-
Інструкція користувача
-
Гарантійний талон
* Величини ємності та запасу енергії вказані саме для вбудованого акумулятору. Реальні вихідні величини будуть меньші в середньому на відсоток ККД, що вказаний в характеристиках. Пов'язано це з втратами на роботу електроніки всередині як самого павербанку, так і заряджаємих пристроїв, а також на нагрів в результаті заряджання (в тому числі в кабелі)
** В залежності від обраної моделі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB, Apple Lightning |
| Вихідний струм | 3250 мА |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, Наскрізна зарядка, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 22 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 410 г |
- Ціна: 1 790 ₴







