
HoldPeak HP-605A Адаптер-кліщі струмовимірювальні (600A AC/DC)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: HP-605A
HoldPeak HP-605A – струмовимірювальний прилад-адаптер для мультиметрів. Цей прилад розширює можливості стандартного мультиметра, даючи змогу вимірювати величини сили постійного та змінного струму в діапазоні до 600 А, не розриваючи ланцюг.
Особливості
- Вимірювання сили струму AC/DC (до 600 А)
- Діаметр зіву кліщів: 45 мм
- Індикатор низького заряду батареї
Мультиметри, які підтримують функцію вимірювання сили струму за допомогою цього адаптера:
HoldPeak HP-770HC (https://prom.ua/p2805009116-multimetr-holdpeak-770hc.html)
HoldPeak HP-770HC-APP (https://prom.ua/p2805009118-multimetr-holdpeak-770hc.html)
Живиться прилад від елемента живлення 9В 6F22/6LR61 («Крона»)
Вся продукція HoldPeak складається з якісної компонентної бази та за належного використання з дотриманням інструкції має довгий термін експлуатації
На товар надається гарантія 6 місяців
Комплектація
- адаптер-кліщі струмовимірювальні HoldPeak HP-605A;
- фірмова картонна упаковка;
- інструкція користувача (оригінал англійською + українською);
- гарантійний талон
Характеристики
Модель: HP-605A
Режим роботи: ручний вибір
Діапазон вимірювань: автоматичний
Основні функції:
• вимірювання сили струму
Діапазони вимірів:
- сили струму: 600A;
Живлення: 1 х батарейка 9В 6F22/6LR61 («Крона»)
Робоча температура: від 0 °C до 40 °C (відносна вологість <85%)
Температура зберігання: від -10 °C до 50 °C (відносна вологість <85%)
Розміри пристрою (Д х Ш х В), мм: 178 x 90 x 36
Розміри паковання (В х Ш х Г), мм: 215 х 133 х 55
Вага пристрою (разом із щупами): 250 г
Вага в упаковці: 325 г
Зверніть увагу! Фактичні габаритні розміри, вага та зовнішній вигляд як самого пристрою з комплектуючими, так і пакування можуть несуттєво відрізнятися від зазначених в описі та в інфографіці, не впливаючи на функціональні можливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HoldPeak |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діапазон вимірювання | 600 |
| Тип | Цифровий |
| Тип вимірюваного струму | DC/AC |
| Вага в упаковці, кг | 0.325 |
| Висота в упаковці (см) | 21.5 |
| Глибина в упаковці (см) | 5.5 |
| Розміри | 178 x 90 x 36 мм |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ширина в упаковці (см) | 13.3 |
| Загальні | |
| Індикація | Світлова |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 36 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 178 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Напруга | 9 В |
| Ширина | 90 мм |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон змінного струму | 600 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 600 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
- Ціна: 1 150 ₴







